Výkupy realit

Prodej nemovitosti není samozřejmě jediným řešením, jak vyřešit Vaši situaci. Možností je i výkup realit, který je ještě rychlejší než rychlý prodej realit..

Pro koho je výkup nemovitosti určen

Možná musíte vrátit půjčku velmi rychle. A když jí nevrátíte, nastupuje smluvní pokuta, možnost exekuce, plno hrozeb. A pokud máte nemovitost, chcete jí prodat a odvrátit to nejhorší. Čas hraje proti Vám. Pokud je to i Váš případ – vyplňte nezávazně náš poptávkový formulář.

 

Výkup domu, bytu, chaty, výkup pozemku – princip

Princip výkupu je, že vaší nemovitost od vás okamžitě vykoupí přímo realitní kancelář.

Častá představa výkupu je, že realitní kancelář nemovitost vykoupí za 100 % tržní ceny. Jenže to bohužel možné není. Přímý výkup nemovitost sebou nese velké náklady a rizika, která cenu výkupu oproti tržní ceně snižují o 30-40%.

Nákladem je například Daň z převodu nemovitostí ve výši 4 % z kupní ceny (nebo znaleckého odhadu, pokud je vyšší než kupní cena), dále vysoké výdaje na právní servis, znalecký odhad pro finanční úřad, správní poplatky hrazené katastru nemovitostí a mnohé další. Hlavní rizikem, které nese realitní kancelář je propad tržní ceny nemovitosti a případné problémy s následným prodejem vykoupené nemovitosti.

Výhodou je, že peníze máte v podstatě okamžitě a veškerou potřebnou administrativu zařídí realitní kancelář, která vaší nemovitost vykoupí.

I výkup nemovitosti Vám můžeme pomoci sjednat.

Využijte náš server RealityVNouzi.cz a informujte se nezávazně na možnosti výkupu Vaší nemovitosti. Vyplňte nezávazně náš poptávkový formulář.