Financování nemovitosti

Získali jste v dědickém řízení nemovitost, kterou jste se rozhodli ponechat? Potom v souvislosti s Vaším zděděným majetkem se často můžete potýkat s otázkou, jakým způsobem např. vyplatíte spoludědice, kde vezmete na dědickou daň či jakým způsobem zafinancujete celkovou rekonstrukci objektu.

Nejčastějším způsobem financování nemovitosti je samozřejmě hypotéka. Získat hypotéku však nemusí být zcela jednoduché, zvláště pokud nemáte dostatečné příjmy anebo je nemovitost, která má sloužit jako zástava, ve skutečně dezolátním stavu. Taktéž je důležité rozlišovat, zda chcete finanční prostředky získat na koupi či rekonstrukci objektu anebo jako „volné“ prostředky pro vyplacení spoludědiců.

Vyplňte náš poptávkový formulář a informujte se nezávazně na možnosti financování nemovitosti.

Financování nemovitostí s odborníky přes reality

Pokud jste v otázkách financování nemovitostí opravdu amatéři, potom doporučujeme využít služeb některého z našich silných obchodních parterů. Nejenže Vám poradí, jaký způsob financování nemovitosti by byl nejlepší, ale navíc pro Vás dokáží, díky spolupráci s finančními institucemi, zajistit lepší podmínky, než které byste dostali v samotné bance.

Kromě toho, pokud se nepodaří získat hypotéku v bance, mohou Vám nabídnout financování nemovitosti jiným způsobem, např. z nebankovních zdrojů.

Poraďte se s profesionály o nejlepším financování Vaší nemovitosti. Vyplňte náš poptávkový formulář.